SPEYK is aan het groeien en we mogen weer een nieuwe collega toevoegen aan ons team. Christian den Hartog is deze maand begonnen als Relatiemanager Business & ICT. Een mooie toevoeging aan het salesteam dat dagelijks voor onze klanten klaarstaat. Wij stellen hem graag aan je voor.
Christian heeft al meerdere jaren ervaring met klantencontact en sales op het gebied van ICT. En dit is wat hij graag doet. Hij ziet het als een kunst om je echt te verplaatsen in een klant en zo de beste dienstverlening te bieden. Hij heeft als doel gesteld om SPEYK verder te laten groeien binnen het Bedrijfsleven. Hier zijn wij natuurlijk heel blij mee!
Wanneer Christian niet aan het werk is kun je hem vinden op de golfbaan. Golfen is een grote passie van hem. Zijn andere passie is zijn gezin en met hen brengt hij ook graag tijd door.
Van harte welkom Christian! Wij kijken uit naar een mooie samenwerking met jou en wensen je veel succes op je nieuwe (thuis)werkplek.
Op 1 oktober startte Christian met een klein clubje op kantoor met een echte SPEYK welkomsttaart. >

Benieuwd wie er nog meer bij SPEYK werken? Bekijk de rest van het team van SPEYK via onderstaande knop.